Przejdź do głównej zawartości

Wernisaż w Centrali Artystycznej w Koszalinie, 06.06.2014

Sporo emocji, jeszcze więcej barw i wreszcie moje obrazy znalazły się na ścianach przypominających dom, nie galerię;))) Bardzo dziękuję Wam wszystkim za przybycie, a tym którzy nie dotarli na wernisaż polecam odwiedzić Centralę. Wystawę można oglądać do 20 czerwca.


 http://koszalin.pro/index.php?option=com_content&view=article&id=1496%3Akatarzyna-rymarz&catid=34%3Awydarzenia-2013

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wernisaż malarstwa "Silent", Teatr Boto, Sopot

Zapraszam serdecznie na otwarcie wystawy indywidualnej "SILENT"
Wernisaż  21/09 g. 19:00 Wystawa czynna do 19/10 Teatr Boto, Sopot
Bohaterów Monte Casino 54B
"Silent" to otwarty projekt malarski. Pierwsze obrazy z tego cyklu prezentuję w kameralnej przestrzeni Teatru Boto w Sopocie. Można je oglądać do 19 października 2018. To obrazy poszukujące ciszy, zatrzymane w kadrach bezszelestnej natury i naturą inspirowane. Cykl prac rozpoczyna grupa obrazów pod wspólnym tytułem "Marzyciel" i te przypisane są wewnętrznym stanom emocjonalnym człowieka, poszukiwaniu siebie, sensu istnienia, spokoju w samotności, zadumy,  kolejne wynikają z obserwacji botanicznego świata, jego relacji z z otoczeniem i człowiekiem.


Zapraszam na fotorelację z wernisażu.


Galeria obrazów na sprzedaż

Zapraszam do galerii obrazów dostępnych do nabycia.
Oferty kupna proszę składać mailowo: rymarz.art@gmail.com"Ficus elastica" 100 x 70 cm, akryl, płótno, 20181400złObraz prezentowany na wystawie indywidualnej w Teatrze Boto, Sopot

"Silent" 100 x 70 cm, akryl, płótno, 20181500 złObraz prezentowany na wystawie indywidualnej w Teatrze Boto, Sopot

REZERWACJA"Marzyciel 1" 50 x 50 cm, akryl, płótno, 2018650 złObraz prezentowany na wystawie indywidualnej w Teatrze Boto, Sopot

"Sen surfera" 80 x 80 cm, akryl, płótno, 2018
1100 zł
Obraz prezentowany na wystawie indywidualnej w Las, Sopot


Cykl portretów surrealistycznych pochodzących z wystawy w Aberdeen, Art Centre & Theatre, UK 2016WERNISAŻ I WAS I WILL

"I see" 60 x 60 olej, płótno, 2016800 zł

"Galaxy"

Obrazy mają nowe domy...

Wybrane obrazy, które mają już nowe domy;)
Nastąpił czas podsumowań...
Rok 2014 był malarsko aktywnym czasem. Zrealizowałam kilka projektów malarskich zwieńczonych  wystawami  indywidualnymi. Bardzo miło wspominam spotkania z właścicielami galerii, kuratorami i masą serdecznych gości. Moje obrazy podróżowały po Polsce, a ja razem z nimi. To był długi i bardzo owocny rok, pełen refleksji i inspiracji do dalszej pracy, która z biegiem czasu zdaje się uzależniać mnie od pędzla i farby bardziej i bardziej.
Dziękuję Wam wszystkim za współtworzenie "latających" wystaw, za uczestnictwo, za refleksyjne słowa nierzadko kończące się gorącymi dyskusjami nad ranem.
Pozostaje mi życzyć Wam miłych doznań ze sztuką, a sobie dalszych wspaniałych spotkań z tak wyjątkowymi krytykami i przyjaciółmi.
2014 - wystawa malarstwa "dynamiczna", Steps Gallery, Nakło nad Notecią2014 - wystawa malarstwa "Fraszka na sąsiada", Galeria Miejska bwa, Kantorek, Bydgoszcz  2014 - wystawa m…